Kerstbericht voorzitter Verenigd Links

Categorie: Nieuws Gepubliceerd: dinsdag 25 december 2018 Geschreven door Super User
Kerswens 2018

Ik wens een ieder fijne feestdagen en een gezegend 2019. Ook in het nieuwe jaar zullen wij als Verenigd Links volop gaan voor de meest sociale oplossingen en keuzes, zodat ook de mensen die nu buiten de boot vallen kunnen meedoen in onze samenleving. Het is geen goede zaak dat de levensmiddelen vanaf 1 januari duurder worden, de energierekening hoger zal uitvallen, de zorgkosten zullen toenemen, en ga zo maar door. Terwijl de mensen met een uitkering of met AOW er zo op achteruit gaan. Dat is geen sociaal beleid, dat is geen links beleid.

Verenigd Links wenst u toe dat dit kabinet geen meerderheid meer zal hebben in de Eerste Kamer, na de provinciale Staten verkiezingen van maart 2019. Verenigd Links is daarom een samenwerking aangegaan met de PVDA, want Links dient meer samen te werken om een beter Nederland  te realiseren.

Addy Stoker

Voorzitter Verenigd Links

Hits: 1101