Gezocht: ervaringen met talentcentrum

Categorie: Leeuwarden Gepubliceerd: dinsdag 22 augustus 2017

Er is in Leeuwarden een talentcentrum voor mensen met een bijstandsuitkering. Men kan (moet) hier tot dertien weken aan de slag. Deelname is verplicht. Na twee weken volgt er dan een gesprek over het vervolg: vrijwilligerswerk, stageplaats, PC cursus of door naar betaald werk.

Nu is Verenigd Links van mening dat iedereen recht heeft op (eerlijk) betaald werk, daarop zou volgens ons de focus moeten liggen. Overigens blijken heel veel bijstandsgerechtigden al actief te zijn in het vrijwilligerswerk.

Het talentcentrum bestaat  nu al een aantal jaren, wij zijn als Verenigd Links benieuwd naar uw ervaringen met het Talentcentrum in Leeuwarden. En wij stellen het zeer op prijs wanneer u die met ons wilt delen.

Addy Stoker

Lijsttrekker Verenigd Links

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

0615353845

Hits: 536