Outlet Factory Center Assen

Categorie: Nieuws Gepubliceerd: woensdag 17 juni 2015

Geachte gemeenteraad Assen,

Verenigd Links Assen wil u graag laten weten dat wij niet op voorhand tegen de vestiging van een Outlet Factorycenter in Assen zijn. Wanneer je uitgaat van Grootschalige Detailhandels Verkoop buiten het stadscentrum, dan is het altijd goed uit te gaan van heldere normen. Je moet een ontwikkeling zoals Outlet Factory Center Assen in feite alleen toestaan wanneer er sprake is van een goede balans qua koopstromen. De ideale situatie is wanneer er tussen de 33 en 55 procent van de aankopen plaatsvinden in de binnenstad. Dan is er sprake van een goede balans die een ontwikkeling als Outlet Factory Center Assen dan ook aankan. Voor je als Raad daarover beslist dien je dergelijke cijfers dan ook te hebben. Dat vergt onderzoek. De lokale politiek is nogal eens bang voor vernieuwing en de mening van ondernemers, terwijl ze ondertussen het belang van de consument vergeten. Vooral mensen met een smalle beurs kunnen voordelige winkels altijd goed gebruiken.

Hoogachtend,

Denis Woord

Voorzitter Verenigd Links Assen.

Pelikaanstraat 21  9404 Assen

Informatie: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  0615353845

Hits: 1566