Is de Julianalaan van het CDA?

Categorie: Blog Gepubliceerd: vrijdag 17 april 2015

Het was maar goed dat ik net even in een leunstoel zat toen mijn hand greep naar het nieuwste nummer van de Leeuwarder Huis aan Huiskrant. Op de voorpagina prijkt een grote foto onder de titel “Sybrand Buma geeft startsein”  Wethouder Thea Koster en de fractievoorzitter van het CDA in de Tweede Kamer worden vergezeld door een groep leerlingen van de Sint Paulusschool welke bijna allemaal een groene bouwhelm dragen. Groen, was dat ook niet de kleur van het CDA? 

Het lijkt erop dat er campagne gevoerd wordt ondanks het feit dat de gemeenteraadsverkiezingen nog ver weg liggen. Tijdens de provinciale campagne liepen de fractievoorzitters in de Tweede Kamer Fryslân zowat plat, meer regionale partijen zoals de FNP en Verenigd Links-Feriene Lofts hebben daar behoorlijk wat nadeel van ondervonden. En het is waar, Verenigd Links heeft in de gemeenteraad tegen gestemd toen het ging om de reconstructie van Julianalaan,  het Europaplein en de Valeriusstraat, deze projecten worden nu uitgevoerd met het belastinggeld van alle Leeuwarders. Is het dan niet vreemd dat wethouder Koster de opening van deze reconstructie aangrijpt voor een stuk CDA promotie?  Ik  vraag mij toch wel  af hoe integer zoiets is.  Op de foto draagt Wethouder Koster geen dubbele groene bouwhelm, in de praktijk blijkbaar wel.

Addy Stoker

voorzitter Verenigd Links

Hits: 983