Oogkleppen af !

Categorie: Blog Gepubliceerd: woensdag 28 juni 2017

Albert Hendriks trok aan de bel omdat hij heeft ervaren dat de manier waarop een door de provincie gesubsidieerde promotie organisatie nu niet echt functioneert in het behalen van belangrijke doelen. De organisatie benaderde hem om arrangementen aan te leveren voor een toeristische website. Zeker met LF 2018 voor de deur een belangrijke zaak. En je denkt dan: “hoe meer aandacht en arrangementen hoe beter, om bezoekers in onze provincie te krijgen, en zeker ook gelet op de belangrijke doelstelling van de werkgelegenheid”.  Wat gebeurt er? Hendriks zet mensen aan het werk om de gevraagde teksten aan te leveren voor de website, het worden er uiteindelijk meer dan dertig. Ze worden op de promo site geplaatst, en later worden er  zonder mededeling vooraf zo veel afgehaald dat er slechts een tiental overblijven. Zonde van al dat overbodige werk ( en kosten) en nog meer van al die verloren mogelijkheden om mensen naar onze provincie te halen. Steeds weer lopen Friese ondernemers aan tegen bureaucratie en mensen met oogkleppen op. Doe die oogkleppen eens af, en zorg voor werkgelegenheid in Fryslân.

 

Addy Stoker

Lijsttrekker Verenigd Links Leeuwarden.

Hits: 605